Nasza misja:


Firma MAXIMUS jest krajowym producentem specjalizującym się w produkcji i sprzedaży oraz regeneracji elementów układów chłodzenia. Na polskim rynku motoryzacyjnym funkcjonujemy już ponad 10 lat.

Naszą misją  jest dostarczanie  takich komponentów układu chłodzenia, produkowanych według najwyższych standardów  jakościowych, które spełnią wszelkie  oczekiwania klienta.

Wieloletnie doświadczenie, znakomity zespół wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników oraz współpracowników pozwalają nam na realizację nawet najbardziej nietypowych zamówień Klientów, w sposób zapewniający im najwyższą jakość wyrobów. Wszystkie działania realizujemy zawsze z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i pełnego zaangażowania. Z ustalonej przez nas strategii wynikają cele i zadania dla wszystkich pracowników firmy. Cele strategiczne, które są ich podstawą, związane są przede wszystkim z budową wizerunku godnego zaufania i rzetelnego partnera.

Producent chłodnic MAXIMUS za główny cel działalności obrał dostarczanie odbiorcom wysokiej jakości produktów i usług. Aby ją zapewnić nieustannie udoskonalamy naszą pracę stale podnosząc kwalifikacje i umiejętności pracowników oraz systematycznie inwestując w najnowsze technologie produkcji. Wymagamy również jak najwyższego poziomu jakości od dostawców i kooperantów. W celu jej zachowania poddajemy chłodnice szeregowi badań wytrzymałościowych i cieplnych oraz prowadzimy systematyczne kontrole i testy na każdym etapie wykonania wyrobu, od chwili przyjęcia materiałów i komponentów, poprzez proces produkcji, do momentu wysyłki gotowego wyrobu.

Nasz Team


dyrektor ds technicznych i rozwoju

dział marketingu, doradca klienta

administracja i finanse

koordynator sprzedaży

koordynator sprzedaży

Doświadczenie i jakość


Jesteśmy pewni jakości wykonania naszych produktów i usług, dlatego na wszystkie nowe i regenerowane części udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Wiemy również, że ich okres bezawaryjnej pracy w pojeździe, maszynie lub urządzeniu użytkownika potrwa znacznie dłużej.

W celu określenia wymagań i narzędzi systemu zarządzania jakością, wdrożyliśmy i stosujemy normę PN-EN ISO 9001:2009 od 2012 roku a dodatkowo w 2017 roku wdrożyliśmy kolejne dwie  normy: PN-EN ISO 3834 – definiującą jakość spawania oraz  PN-EN 15085-2 na poziomie CL2. Obie normy znacznie wykraczą ponad standardy określone w normie ISO 9001, poszerzą je dodatkowo o specyficzne wymagania branży kolejowej. Są one uznawane i wymagane przez wszystkich znaczących producentów taboru kolejowego i stanowi jedno z kryteriów wyboru dostawców.