PW Maximus
ul. Kolejowa 14,
66-120 Kargowa, POLSKA
tel.: 0048 68 352 82 70
email: 
kargowa@www.maxmaximus.pl
lub skorzystaj z formularza kontaktowego

WŁAŚCICIEL
Piotr Maksymów
tel. kom.: 0048 602 111 904
email: 
piotr@www.maxmaximus.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI
Lidia Mania
tel. kom.: 0048 795 412 474
email: 
lmania@www.maxmaximus.pl

DZIAŁ JAKOŚCI
Magdalena Olczyk
tel. kom.: 0048 535 700 653
email: 
molczyk@www.maxmaximus.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
Damian Korszewski
tel. kom.: 0048 600 245 548
email: 
dkorszewski@www.maxmaximus.pl

DZIAŁ HANDLOWY I TECHNICZNY

  • POJAZDY SZYNOWE

Przemysław Olbrycht
tel. kom.: 0048 533 355 302
email:
przemyslaw.olbrycht@www.maxmaximus.pl

  • MASZYNY PRZEMYSŁOWE I BUDOWLANE

Michał Braś
tel. kom.: 0048 668 414 386
email:
mbras@www.maxmaximus.pl

  • AUTOBUSY, SAMOCHODY CIĘŻAROWE I ROLNICZE

Maciej Borek
tel. kom.: 0048 668 806 123
email: 
mborek@www.maxmaximus.pl

Łukasz Kubalski
tel. kom.: 0048 795 412 473
email: 
lkubalski@www.maxmaximus.pl


Formularz