Dostęp do Webshop


Firma Maximus w Kargowej swoją ofertę kieruje do najbardziej wymagających Klientów, tych, którzy cenią sobie zarówno wysoką jakość jak i wygodę. Dbamy o to, aby spełniać oczekiwania zarówno profesjonalnych firm, które współpracują z nami już od wielu lat a także osób i firm, które dopiero chcą rozpocząć z nami współpracę.

 

Dążenie do przybliżenia Państwu oferty P.W. Maximus sprawiło, że postanowiliśmy wykorzystać jedno z narzędzi marketingowych i stworzyliśmy swój Webshop. Narzędzie to jest dla Państwa całkowicie bezpłatne a korzystanie z niego nie wymaga specjalistycznej wiedzy technicznej.

 

W celu dokonania rejestracji należy skontaktować się z panem Łukaszem Kubalskim, pod numerem telefonu +48 795 412 473 lub mailowo na adres: lkubalski@www.maxmaximus.pl. Można to też zrobić za pomocą umieszczonego na naszej stronie symbolu graficznego z nazwą WEBSHOP, poprzez „kliknięcie” w niego.

 

Po wybraniu jednego z wymienionych sposobów kontaktu z nami, otrzymają od nas Państwo link, który pozwoli na wypełnienie formularza rejestracyjnego i stworzenie Państwa konta. Prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego skutkować będzie wysłaniem przez Nasz system automatycznej wiadomości mailowej informującej o aktywacji Konta wraz z podaniem danych umożliwiających postęp do naszego Webshopa.

 

W razie Państwa uwag, pytań, zapraszamy do kontaktu z nami pod nr telefonu: +48 795 412 473 lub +48 68 35 28 270.