PW Maximus
ul. Kolejowa 14,
66-120 Kargowa,
POLSKA
tel.: 0048 68 352 82 70
e-mail: kargowa@www.maxmaximus.pl
nebo využijte kontaktního formuláře

Znalezione obrazy dla zapytania allegro logoZnalezione obrazy dla zapytania facebook logo

VLASTNÍK
Piotr Maksymów
mobil: 0048 602 111 904
e-mail: piotr@www.maxmaximus.pl

ODDĚLENÍ ÚČETNICTVÍ
Lidia Mania
mobil: 0048 795 412 474
e-mail: lmania@www.maxmaximus.pl

ODDĚLENÍ KVALITY
Magdalena Olczyk
mobil: 0048 535 700 653
e-mail: molczyk@www.maxmaximus.pl

Obchodník pro ČR

 

 

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ
tel.: 0048 68 352 82 70

Łukasz Kubalski (anglický)
mobil: 0048 795 412 473
e-mail:  lkubalski@www.maxmaximus.pl

Przemysław Olbrycht (english)
mobil: 0048 533 355 302
e-mail: przemyslaw.olbrycht@www.maxmaximus.pl

Michał Braś (anglický)
mobil: 0048 668 414 386
e-mail: mbras@www.maxmaximus.pl

Maciej Borek
mobil: 0048 668 806 123
e-mail: mborek@www.maxmaximus.pl


Kontaktní formulář