PW Maximus
ul. Kolejowa 14, 66-120 Kargowa, POLSKA
tel.: 0048 68 352 82 70
fax: 0048 68 352 82 71
0048 68 352 55 33
e-mail: kargowa@maxmaximus.pl
nebo využijte kontaktního formuláře

 

Znalezione obrazy dla zapytania allegro logoZnalezione obrazy dla zapytania facebook logo

  VLASTNÍK
Piotr Maksymów
mobil: 0048 602 111 904
e-mail: piotr@maxmaximus.pl

  ODDĚLENÍ ÚČETNICTVÍ
Lidia Mania
tel.: 0048 68 352 82 70 linka: 2
mobil: 0048 795 412 474
e-mail: lmania@maxmaximus.pl

  ODDĚLENÍ KVALITY
Magdalena Olczyk
mobil: 0048 535 700 653
e-mail: molczyk@maxmaximus.pl

  OBCHODNÍ ODDĚLENÍ
tel.: 0048 68 352 82 70 linka: 1
tel.: 0048 68 352 55 33

 

Obchodník pro ČR

Ing. Marek Žurovec
mobil: +420 605 122 099
e-mail: mzurovec@maxmaximus.pl

 

Maciej Borek
mobil: 0048 668 806 123
e-mail: mborek@maxmaximus.pl

Łukasz Kubalski (anglický)
mobil: 0048 795 412 473
e-mail:  lkubalski@maxmaximus.pl

Michał Braś (anglický)
mobil: 0048 668 414 386
e-mail: mbras@maxmaximus.pl


Kontaktní formulář