PW Maximus
ul. Kolejowa 14, 66-120 Kargowa, POLSKA
tel.: 0048 68 352 82 70
fax: 0048 68 352 82 71
0048 68 352 55 33
email: kargowa@maxmaximus.pl
lub skorzystaj z formularza kontaktowego

 

Znalezione obrazy dla zapytania allegro logoZnalezione obrazy dla zapytania facebook logo

WŁAŚCICIEL
Piotr Maksymów
tel. kom.: 0048 602 111 904
email: 
piotr@maxmaximus.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI
Lidia Mania
tel. kom.: 0048 795 412 474
email: 
lmania@maxmaximus.pl

DZIAŁ JAKOŚCI
Magdalena Olczyk
tel. kom.: 0048 535 700 653
email: 
molczyk@maxmaximus.pl

DZIAŁ HANDLOWY i TECHNICZNY

  • POJAZDY SZYNOWE

Przemysław Olbrycht

tel. kom.: 0048 533 355 302
email:
przemyslaw.olbrycht@maxmaximus.pl

  • MASZYNY PRZEMYSŁOWE I BUDOWLANE

Michał Braś

tel. kom.: 0048 668 414 386
email:
mbras@maxmaximus.pl

  • AUTOBUSY, SAMOCHODY CIĘŻAROWE I ROLNICZE

Maciej Borek
tel. kom.: 0048 668 806 123
email: 
mborek@maxmaximus.pl

Łukasz Kubalski
tel. kom.: 0048 795 412 473
email: 
lkubalski@maxmaximus.pl


Formularz