PW Maximus
Kolejowa utca 14,
66-120 Kargowa,
LENGYELORSZÁG
tel.: 0048 68 352 82 70
email: kargowa@maxmaximus.pl
vagy igénybe veheted a formanyomtatványt 

Znalezione obrazy dla zapytania allegro logoZnalezione obrazy dla zapytania facebook logo

TULAJDONOS
Piotr Maksymów
mobil tel.: 0048 602 111 904
email: piotr@maxmaximus.pl

KÖNYVELÉS 
Lidia Mania
mobil tel.: 0048 795 412 474
email: lmania@maxmaximus.pl

MINŐSÉG-ELLENŐRZÉS
Magdalena Olczyk
mobil tel.: 0048 535 700 653
email: molczyk@maxmaximus.pl

PW Maximus Értékesitési iroda
Dietmar Fischer
Gutzkowstr. 30
01069 Dresden
Tel.: +49 351 274 995 98
Mobil: +49 177 2001966
E-Mail: dfischer@maxmaximus.pl

KERESKEDELMI RÉSZLEG
tel.: 0048 68 352 82 70

Łukasz Kubalski
mobil tel.: 0048 795 412 473
email: lkubalski@maxmaximus.pl

Michał Braś
mobil tel.: 0048 668 414 386
email: mbras@maxmaximus.pl

Maciej Borek
mobil tel.: 0048 668 806 123
email: mborek@maxmaximus.pl


Kapcsolatfelvételi űrlap