PW Maximus
Kolejowa utca 14, 66-120 Kargowa, LENGYELORSZÁG
tel.: 0048 68 352 82 70
fax: 0048 68 352 82 71
0048 68 352 55 33
email: kargowa@maxmaximus.pl
vagy igénybe veheted a formanyomtatványt 

 

Znalezione obrazy dla zapytania allegro logoZnalezione obrazy dla zapytania facebook logo

  TULAJDONOS
Piotr Maksymów
mobil tel.: 0048 602 111 904
email: piotr@maxmaximus.pl

  KÖNYVELÉS 
Lidia Mania
tel.: 0048 68 352 82 70 mell. 2
mobil tel.: 0048 795 412 474
email: lmania@maxmaximus.pl

  MINŐSÉG-ELLENŐRZÉS
Magdalena Olczyk
mobil tel.: 0048 535 700 653
email: molczyk@maxmaximus.pl

  KERESKEDELMI RÉSZLEG
tel.: 0048 68 352 82 70 mell. 1
tel.: 0048 68 352 55 33

 

     PW Maximus Értékesitési iroda
Dietmar Fischer
Gutzkowstr. 30
01069 Dresden

 

     Tel.: +49 351 274 995 98
     Mobil: +49 177 2001966
     E-Mail: dfischer@maxmaximus.pl 

Maciej Borek
mobil tel.: 0048 668 806 123
email: mborek@maxmaximus.pl

Łukasz Kubalski
mobil tel.: 0048 795 412 473
email: lkubalski@maxmaximus.pl

Michał Braś
mobil tel.: 0048 668 414 386
email: mbras@maxmaximus.pl


Kapcsolatfelvételi űrlap