PW Maximus
ul. Kolejowa 14, 66-120 Kargowa, POLEN
Telefon: 0048 68 352 82 70
Fax: 0048 68 352 82 71
0048 68 352 55 33
E-Mail: kargowa@maxmaximus.pl
Oder nutzen Sie Angebotsanfrage

 

Znalezione obrazy dla zapytania allegro logoZnalezione obrazy dla zapytania facebook logo

  BESITZER
Piotr Maksymów
Mobil: 0048 602 111 904
E-Mail: piotr@maxmaximus.pl

  BUCHHALTUNG
Lidia Mania
Telefon: 0048 68 352 82 70 durchw. 2
Mobil: 0048 795 412 474
E-Mail: lmania@maxmaximus.pl

  QUALITÄTSABTEILUNG
Magdalena Olczyk
Mobil: 0048 535 700 653
E-Mail: molczyk@maxmaximus.pl

  HANDELSABTEILUNG
Telefon: 0048 68 352 82 70 durchw. 1
Telefon: 0048 68 352 55 33

PW Maximus Niederlassung Deutschland
Dietmar Fischer
Gutzkowstr. 30
01069 Dresden

Tel.: +49 351 274 995 98
Mobil: +49 177 2001966
E-Mail: dfischer@maxmaximus.pl 

 

Maciej Borek
Mobil: 0048 668 806 123
E-Mail: mborek@maxmaximus.pl

Łukasz Kubalski (englisch)
Mobil: 0048 795 412 473
E-Mail: lkubalski@maxmaximus.pl

Michał Braś (englisch)
Mobil: 0048 668 414 386
E-Mail: mbras@maxmaximus.pl


Angebotsanfrage